Projekt manažer elektro

18/08/2021

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici projekt manažera pro práce na zakázkách silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací s působností převážně v Kraji Vysočina, popř. Praha a celá ČR. Zakázky typu  administrativní budovy, nemocnice, multifunkční objekty, průmyslové haly apod.

Náplň práce:

  • řízení svěřených zakázek
  • zodpovědnost za splnění ekonomického plánu zakázky
  • zodpovědnost za zajištění prací ve shodě se schválenou projektovou dokumentací
  • zodpovědnost za kvalitu prováděných prací, shodu se schváleným harmonogramem
  • organizace výběrových řízení subdodavatelů (ve spolupráci s TPV)
  • aktivní komunikace se zákazníkem

Požadavky:

  • vzdělání v oboru elektro, SOŠ elektro nebo VŠ
  • vyhl. 50/1978 SB §6
  • praxe na stavbě min. 3 roky
  • ŘP sk. B
  • odborná znalost
  • ochota pracovních cest po ČR
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • organizační schopnosti
  • samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
  • aktivní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • motivující práci v rozvíjející se firmě
  • zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek
  • NTB, telefon, služební vůz (možnost využití pro soukromé účely)
  • příspěvek na stravu

Termín nástupu dle dohody, možno ihned.
Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.
S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů a s nařízením GDPR..

Modul: Kariéra