Dělník ve výrobě plastových oken a dveří

24/05/2022

Přímo v areálu ve své dílně vyrábíme plastová okna a dveře značky Wekler. Pro posílení týmu hledáme zručného montéra – dělníka, který již má zkušenosti s výrobou oken nebo má chuť se tuto práci naučit.

Náplň práce:

  • výroba plastových oken a dveří v dílně v Havlíčkově Brodě
  • spolupráce na montáži výrobků do modulárních domů blokki.cz

Požadavky:

  • zručnost, přesnost, technické myšlení
  • zkušenost s výrobou a montáží oken výhodou
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • samostatnou práci v malém přátelském kolektivu
  • zaškolení a technickou podporu
  • možnost nadstandardního výdělku
  • pracovní doba dle dohody, možno i zkrácený úvazek
  • telefon (možnost využití pro soukromé účely)
  • stravenkový paušál, pružná pracovní doba
  • možno sjednat pracovní poměr nebo spolupráci na IČ

Termín nástupu dle dohody, možno ihned.
Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.
S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů a s nařízením GDPR

Modul: Kariéra