Elektromontér do Německa

02/06/2021

Pro zakázky na německém trhu v okolí Mnichova hledáme elektromontéry pro realizace silnoproudých a slaboproudých rozvodů v halách, kancelářích, firmách apod.

Náplň práce:

  • montáž rozvodů a kompletace zásuvek a světel
  • rekonstrukce a kompletace datových rozvodů
  • připojování fotovoltaiky

Požadavky:

  • vyučení v oboru elektro
  • vyhl. 50/1978 Sb. min § 5
  • zručnost, spolehlivost
  • ochota týdenních nebo turnusových pobytů v Německu

Nabízíme:

  • stabilní práci se zajímavým výdělkem (400 - 450Kč/hod)
  • zaškolení pro absolventy, možnost získání odborné praxe
  • zahraniční diety, doprava služebním vozem a ubytování zdarma
  • týdenní pracovní doba – víkendy volné, nebo turnusové pobyty dle dohody
  • možnost spolupráce na ŽL

Termín nástupu dle dohody, možno ihned.
Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.
S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů a s nařízením GDPR.

Modul: Kariéra